Portmanto

Fotoğraf Galerisi

Portmanto, genellikle evlerde kullanılan dolap tarzı mobilyalardır. Evlerin giriş kısımlarında yer alan ve gerekli eşyaların muhafaza edilmesini sağlayan portmantolar, birçok eşyayı bir arada barındırarak ortamın genişlemesini sağlayacak ve karışmasını önleyecektir. Portmanto, genellikle ayakkabılık ve askı olarak kullanılan ürünlerdir. Fakat bunun yanı sıra farklı ürünlerin yerleştirilmesi de mümkündür. Oldukça avantajlı olan bu ürün çeşitli boyutlarda ve modellerde üretilebilmektedir. Bu noktada Argem Home, ihtiyaca yönelik mobilya tasarımı yapmakta ve evin biçimine uygun portmanto tasarımı yapmaktadır. Bu sayede standart olan portmantoların alınması zorunluluğu ortadan kalkmakta ve evin biçimi için en uygun olacak model yaptırılabilmektedir.
 
Portmanto hangi alanlarda kullanılır?
 
Portmanto, her alan için uygun olan bir ürün değildir. İçerisine ayakkabıların ve ceketlerin asılabiliyor oluşu portmanto konumunun evin girişi olmasına neden olmuştur. Portmantolar evin antresinde olduğunda gelen kişiler ceketlerini ve montlarını kolaylıkla asabilecektir. Bu sayede rahat bir kullanım imkanı oluşmakta ve montların ev içerisine yayılması önlenmektedir. Hem ayakkabılık hem de askılık olarak kullanılan bu pratik mobilya, evler için oldukça avantajlı bir seçim olacaktır.
 
Portmanto kullanımının avantajları
 
Portmanto oldukça avantajlı bir mobilya biçimidir. Yalnızca bir dolap olmayan portmantolar, dışardan eve girildiğinde kişinin üzerinde olan mont ya da ayakkabı gibi ürünlerin muhafazasını sağlamaktadır. Portmantoların tek avantajı bu değildir. Genellikle dolaplı olan portmantolar ev içerisinde yer alan gereksiz eşyaların o dolaplarda toparlanmasını ve ev içerisindeki kalabalığın en etkili şekilde giderilmesini sağlamaktadır. Bu yönü ile oldukça avantajlı olan ürün, her ev için gerekli olan mobilya tasarımlarından bir tanesidir.
 
Argem Home ve Portmanto
 
Argem Home, evlere uygun olarak üretilen özel yapım mobilyalar ile ön plandadır. Portmantolarda bu tarz mobilyalardan bir tanesidir. Her evin biçimi aynı değildir. Bazı evlerin girişi oldukça küçük, dar olmakta ve standart adı altında satılan portmanto modelleri o tarz evlere uymamaktadır. Argem Home sayesinde bu problem ortadan kalkmakta ve evin biçimi nasıl olursa olsun ona uygun portmantolar üretilmektedir. Bu sayede en ufak antreler için bile portmanto yaptırılabilmekte ve bu avantajlı üründen faydalanılmaktadır.