Banyo Dolapları

Fotoğraf Galerisi

2017 banyo modellerinde hem modern çizimler hem de klasik bir görüntüyü esas alan çizgiler ön plana çıkmaktadır. Modern ve klasik sentezin birleşimi olan bu banyolarda; Osmanlı hamamlarını yansıtan beyaz fayanslar, eskitme dokular, modernizmi yansıtan geometrik çizgiler ve ahşap dolapların sıcaklığı hakimdir.
 
Asma klozetler ve seramik görünümlü yüksek ayaklı lavabolar ile Akdeniz ülkelerinin sıcaklığı ve zarafeti banyolara taşınmaktadır. Duşa kabinler aşırı ısınma ve buharlaşmayı önleyici şekilde tasarlanmaktadır. Banyo aydınlatmalarında açık sarı renk ön planda olup, ahşap dolaplar tüm kullanım eşyalarını saklayacak şekilde imalat ve monte edilmektedir.
 
MODERN BANYO DOLAPLARI İLE BANYOLAR ARTIK DAHA ŞIK ve DAHA KULLANIŞLI 
Klasik görünümlü banyo dolapları artık geride kaldı. Geleneksel kültürün koku ve dokusunu üzerinde taşıyan modern dönem banyoları; butik banyo dolabı kullanımı ile eskisinden daha geniş ve kullanılabilir bir alan haline dönüşüyor.
 
Banyo dekorasyonunda hassasiyetle üzerinde durulması gereken nokta; banyoda kullanılacak olan duvar kâğıdı ve mobilyaların suya dayanıklı bir yapıda üretilmiş olmasıdır. Banyolarda estetik ve şıklığın rüzgârını estiren yeni nesil modern banyo dolabı; zeminden yüksek bir ayak üzerinde tasarlanmış olup, su geçirmez niteliğe sahip, kaliteli ve vernikli dokudaki ahşaptan üretilmiştir. Tek düze raf sıralarını geride bırakan, geometrik tarzda çizgilerden oluşan bu dolaplarda; şampuan, saç kremi, saç kurutma makinesi, havlu ya da tıraş bıçağı gibi tüm banyo malzemelerinizi keyif ve güven içinde saklayabilirsiniz.
 
Küçük ebatta bir banyoya sahipseniz, bu banyonuzun mevcut alanını daraltarak şıklıktan uzaklaşmanız anlamına gelmez. Ebat olarak dar, yükseklik açısından elverişli slim tarzdaki modern dolapları kullanarak; banyolardan yüksek oranda verim elde edebilirsiniz.
 
Her ne olursa olsun klasik görünümden ödün vermeyen kadınlar; 2017 banyo dekorasyonu sizleri de unutmuyor. Denizden ilham alınan ve Osmanlı estetiği ile harman edilen banyolar tam da size göre. Bağımsız saklama çözümleri ve hasır sepetler; bireylere matkap dahi kullanmadan kendi zevklerine uygun mekânlar yaratma fırsatı sunar. Bu varaklı ve beyaz banyo görünümünde; clasic banyo dolabı, porselen lavabo ve fayanslar olmazsa olmazlardır. Yüksek raflı duvar dolapları geniş saklama alanları olarak karşımıza çıkar.
 
BANYO DOLAPLARI, TÜM EV SAKİNLERİ İÇİN ÖZEL BİR ALAN YARATIR 
Banyo dolap montajında iki farklı seçenek kullanıcılar karşısına çıkmaktadır. İsterseniz; size telaş içinde zaman kaybettirmemek adına banyonuzu özel bölümlere ayıran üretici firmalara montaj işini güvenle bırakabilir isterseniz de hazır bir banyo dolabı satın alarak rafların montajını kendiniz yapabilirsiniz.
 
Müşteri tasarımlarını hizmet ve emek ile birleştiren Argem Home; fayanslardan banyo dolaplarına; lavabolardan duşa kabinlere tüm iç dekorasyonu titizlikle yerine getirmekte ve tüm aşamada müşteri beğenilerini ön planda tutmaktadır. Sizler de; ahşap ve doğal malzemelerin sıcaklığı ile banyonuzda, sizi gündelik hayatın stresinden uzaklaştıran huzurlu bir kullanım alanı yaratabilirsiniz.