İç Oda Kapıları

Fotoğraf Galerisi

Argem Home ahşap dekorasyon ve yapı malzemesi üreten bir firma olarak çok özel kapı tasarımları sunmaktadır. Kendi ürünlerini, kendine özgü modeller haline getiren bir firma olarak özel kapı üretimleri yapabilmekteyiz. Kapılar mahremiyetimizi sağlayan önemli yapı birimleridir. Gizli yutmak istediğimiz her şeyi kapılarla güvenceye yani koruma altına alırız. Kapılar iç kapılar ve dış kapılar olarak iki bölüme ayrılır.
 
İç Oda Kapısı Çeşitlerimiz

Firmamızın üretimi olan ahşap kaplama kapı modellerimiz içinde teak kaplama kapılar yer almaktadır. Ayrıca lake kapı modellerimiz de çeşitlerimiz içinde bulunmaktadır. Tamamen ahşaptan yapılan özel kapı çeşitlerimiz, çok özel işçilik gerektiren konsept tamamlayıcı kapılar olarak, üretimlerimiz içindedir. Ahşap kapılar bir ömür boyu dayanabilen kapılardır. Çünkü ahşap doğal ve yaşayan bir malzemedir. Bir ahşap kapı 80 – 100 yıl boyunca ayakta kalabilmektedir. Ahşap kapı sağlıklı ve hijyeniktir. Argem Home, her tarz kapı modelini, buna içi dolu kapı da dâhil, tüm projelerinde kullanabilen bir firmadır. Kapı malzemesini ve modelini seçmek müşterilerimizin beğenisine kalmış bir iştir. Müşterilerimizin isteklerinize uygun olarak üretim yapabilmekteyiz.
 
Pvc Kapı Modelleri

Pvc kapı plastik hammaddeden üretilen bir kapı çeşididir. Fabrikasyon olarak üretilen bu kapılar, elektronik makineler vasıtasıyla yapılmaktadır. Pvc kapılar çoğunlukla iç mekânlarda kullanılan kapı çeşitleridir. Islak zemin dediğimiz ortamlar için kullanışlı olan kapılardır. İş yerlerinde de rahatlıkla kullanılırlar.
 
Kapı Mimari Bir Öğedir

Kapı deyip geçmek çok yanlış olur. Kapı önemli bir mimari unsurdur. Bir odadan diğer odaya ya da mekâna geçmeyi sağlamak için yapılan kapılar pek çok değişik malzemeden üretilebilmektedir. Ahşaptan, plastikten, demirden ve alüminyumdan üretilen kapı çeşitleri bulunmaktadır. Aslında ilk zamanlardan beri kapı, her mimari kültürde, tarihi değerler taşıyan unsur olmuştur. Hepimizin bildiği gibi kapı, dünya mimarisinde en çok çeşitlilik gösteren öğedir.
 
Firmamız Tüm Model Kapı ihtiyaçlarınıza Çözüm Üretmektedir
 
Argem Home olarak çok özel projeler gerçekleştiren ve aynı özellikte yapısal ürünler tasarlayıp, hazırlayan bir firmayız. İnternet sitemizde yapacağınız bir gezinti, bunu size kanıtlayacaktır. Kaliteli malzemeden üretilen tüm pencere ve kapı çeşitlerimiz için firmamızla iletime geçebilirsiniz.