Rehau Bayii

Geniş ürün portföyü ve kaliteli seçenekleri ile kullanıcıların doğru tercihi olan Argem Home özel hizmetleri ve ürünleri ile kalitenin ve güvenin merkezi haline geliyor. Bina dekorasyonuna estetik ve fonksiyonel dokunuşlar kazandıran Rehau markasının en özel modellerini kullanıcılarına sunan firmamız alışveriş işlemlerinin her aşamasında işlemleri kolaylaştıran ve güvenli hale getiren uygulamalara imza atıyor.
 
Geniş Ürün Seçenekleri ile Özgür Seçim
 
Rehau markasının özel tasarımlarını müşterilerine sunan firmamız bu alanda bina dekorasyonu için özel tasarlanmış ürünlerle müşterilerinin karşısına çıkıyor.

  • Pencere Sitemleri
  • Ev Kapısı Sistemleri
  • Cephe Sistemleri
  • Geneo Pencere
  • Geneo Ev Kapısı


Bu seçenekler ile ev dekorasyonunu cazip bir hale dönüştüren firmamız Rehau bayisi olarak sunduğu ürünlerle en ideal çözümleri oluşturuyor.

 
Doğru Ürün Doğru Tercih
 
Bünyemizde bulunan Rehau marka ürünlerle ideal seçenekler sunan firmamız en ideal bina dekorasyonları için zengin seçenekler sunuyor. Ürünlerinde tasarım seçenekleri ile olduğu kadar renk seçenekleri ile de seçenekler sunan firmamız daha yaşanabilir mekânlar için kullanıcılarına özel çözümler sunuyor. Müşterilerimize sunduğumuz ürünlerin pvc yapıda olması dayanıklı ve uzun ömürlü bir kullanım sağlıyor.
 
Bu yönden kullanıcıya avantaj sağlayan ürünlerimiz Rehau kalitesi ile kullanıcıya güven veriyor. Uzun ömürlü kullanım ile tasarruf sağlayan kapı, pencere sistemi modellerimiz aynı zamanda yalıtım özellikleri ile de tasarruf yapmak isteyenler için doğru ürün seçenekleri oluşturuyor. Hava şartlarına göre sıcaktan ve soğuktan yalıtım sağlayan pencere sistemi modellerimiz daha ideal ve daha yaşanabilir mekânlar vadediyor.
 
Dekorasyona Yön Veren Tasarımlar
 
Sahip olduğu özellikleri ile dekorasyona yön veren modellerimiz, çeşitli renk ve tasarım seçenekleri ile özel birer dekorasyon malzemesine dönüşüyor. Her renk model sunan firmamız bu seçenekleri ile bina ile uyumlu şekilde dekorasyon yapmayı sağlıyor. Renk seçenekleri ile olduğu kadar yapısal özellikleri ile de öne çıkan tasarımlar sunan Rehau, sürgülü pencere ve kapı sistemleri ürünleri ile yaşamı kolaylaştıran ürünler hazırlıyor. Bu ürünleri kullanıcılara sunan firmamız balkon ve kış bahçesi gibi alanlar için ideal olan sürgülü pencere ve kapı sistemleri ürünlerini kullanıcılarına sunuyor.