Rehau Pvc Kapı

Argem Home Rehau Pvc Kapı Sistemleri
 
Bir binanın, evin veya yapının prestijli ve kaliteli bir görüntüye sahip olmasında en önemli etkenlerden biri de kapı ve pencere gibi tamamlayıcı sistemlerdir. Bu sistemlerin kaliteli ve yapının mimarisine uygun tasarlanması kaliteli bir bütünlük oluşturur. Rehau markası kapı ve pencere sistemlerinde kendini ispatlamış önemli bir markadır. Rehau pvc kapı ürünü hem estetik bir görüntü sunarak hem fiziksel yapısının sunduğu avantajlar ile çok sık tercih edilen bir ürün haline gelmiştir.
 
Argem Home Rehau Pvc Kapı Sistemlerinin Avantajları
 
Argem home müşteri memnuniyetini ön planda tuta önemli bir şirket olarak hizmet vermektedir. Rehau pvc kapı hizmetlerini tam ve eksiksiz bir şekilde yaparak müşterilerine teslim etmektedir. Rehau pvc kapı sistemlerinin birçok avantajı bulunmaktadır. Bu avantajlardan en önemlisi hırsızlık emniyetidir. Rehau pvc kapı sistemleri hırsızlara karşı müşterilerin güvenliğini arttırır ve evlerinin daha konforlu, huzurlu hale gelmesini sağlar. Güvenliği arttırmaya yönelik olarak kitlenebilen pencere kolları, lamine cam kullanımı, kırılmaya / darbeye karşı ekstra korumalar, güçlendirilmiş aksesuarlar ve rehau cam ile kanat çerçevesini yapıştırma tekniği kullanılmaktadır.
 
Rehau pvc kapı sistemlerinin avantajlarından bir diğeri de ısı yalıtımı sağlamasıdır. Isı yalıtımı gün geçtikçe önemi artan ve tüm dünyada yalıtım tekniklerinin önem kazandığı bir konudur. Boşa giden her enerji hem insanların kendisine maddi külfet oluşturmakta hem de dünya için boşa gitmektedir. Rehau pvc kapı sistemleri bu enerjinin boşa gitmesini engelleyerek enerji kayıplarının önüne geçmektedir.
 
Rehau pvc kapı sistemleri kolay temizlenebilir özelliktedir. Görsel güzelliğini korumak için temizlik talimatları verilmektedir. Talimatlara göre herhangi bir bulaşık deterjanı veya Rehau koruyucu deterjanlar ile temizlik işlemleri yapılabilir. Hareketli aksesuarlar ise temizlikten sonra belirli aralıklarla bir damla makine yağı ile yağlanmalıdır. Bu talimatlara uyulduğunda Rehau pvc kapı sistemleri uzun ömürlülüğünü koruyacaktır.
 
Rehau pvc kapı sistemleri ayrıca önemli bir ses yalıtımı sağlamaktadır. Caddede olan inşaat gürültüsü gibi gürültülerin eve ulaşmasını önler ve evdeki konforlu havanın korunmasına yardımcı olur. Bu sayede gürültü dışarıda, sokakta kalırken evde sessiz sakin ortam sağlanmış olur.