Rehau Banyo Dolabı

Banyolarda yer alan eşyaların derli toplu bir şekilde saklanabilmesi için, banyo dolaplarına ihtiyaç duyulmaktadır. Banyolarda kullanılmak üzere çeşitli rehau banyo dolabı ürünleri, tasarımlarıyla dikkat çekmektedir. Bu alanda kullanışlı ve şık banyo dolaplarını müşterilerinin beğenisine sunan argem home ev sahipleri için banyoda özel bir alan yaratmaktadır. İstediğiniz tarz ve modelde banyo dolabını firmamızda bulabilmeniz mümkündür.
 
Modern Tasarımlı Banyo Dolapları
 
Uyum içerisinde dekore edeceğiniz banyonuz, içinde vakit geçirmekten zevk alacağınız bir alan haline gelmelidir. Kimi insanlar klasik görünümlü banyo dolaplarını tercih ederken, kimi insanlar da modern tasarımlı banyo dolaplarını tercih etmektedir. Geleneksel kültürden tamamen kopmadan tasarlanmış olan modern banyo dolap seçenekleri de mevcuttur.
 
Banyo dolaplarında modern tasarımlı butik banyo dolapları ön plana çıkmaktadır. Zeminden yüksek olarak tasarlanan bu dolaplar, su geçirmez özellikte üretilirler. Kaliteli ve vernikli dokuya sahip ahşaptan banyo dolapları, geometrik çizgiler kullanılarak yapılmaktadır. Bu özellikleriyle sıradan banyo dolaplarını geride bırakan modern banyo dolaplarının içerisinde havlularınızı, şampuanlarınızı, tıraş bıçaklarınızı, saç kurutma makinenizi ve saç kremlerinizi bulundurabilirsiniz.
 
Modern banyo dolapları içerisinde çekici bir tasarıma imza atan Rehau, kullanımı kolay stor dolapları ile göz doldurmaktadır. Evinizin istediğiniz alanında kullanabileceğiniz çelik ya da ahşap dolapların şeffaf ya da boylu boyunca boyanmış olan modelleri vardır. Boydan boya baskı konusunda yer alan isteklerin doğrultusunda tasarlanmış olan dolaplar, modern görünümlü tasarımlarıyla dikkat çekmektedir. Her açılmada storun durdurulması adına dikey dolaplar için ağırlık dengeleme sistemlerine sahip modeller tasarlanmıştır. Dolayısıyla her ihtiyaca uygun modern tasarıma sahip banyo modellerinizden beğendiğinizi tercih edebilmeniz mümkündür.
 
Klasik Tasarımlı Banyo Dolapları
 
Ürünlerinde modern tasarımlı banyo dolaplarının yanı sıra, klasik modellere de yer veren Argem Home, klasik tarzdaki banyo dolapları ile klasik tasarım seven müşterilerin beğenisini toplamaktadır. İlham kaynağı deniz olan ve Osmanlı estetiğiyle harmanlanan bu dolaplar, porselen lavabo ve fayanslar ile büyük bir uyum sağlayabilmektedir. Varaklı ve beyaz renkli banyo tasarımlarında tercih edilen bu dolaplar, genellikle yüksek raflı duvar dolabı olarak geniş ölçüde bir saklama alanına sahiptir. Kendi zevkinize uyan dolap modellerini, Argem Home'da yer alan banyo dolabı seçeneklerinde bulabilmeniz mümkündür.