Çamaşır Odası

Fotoğraf Galerisi

Çamaşır odası son dönemlerin en popüler oda tasarımlarından bir tanesidir. Çamaşırlar genellikle çamaşır makinesi ile yıkanmakta ve makinenin yarattığı nem birçok kişiye rahatsızlık vermektedir. Nem yaratan bu cihazların sorunsuzca çalışabilmesi uygun bir ortamda yer almasına bağlıdır. Bu noktada devreye çamaşır odası fikri girmektedir.
 
Evinde fazladan bir odası olan ya da ufak depolama alanlarına sahip kişilerin çamaşır odası fikrini bir düşünmeleri tavsiye edilmektedir. Bu tarz odalar hem depolama alanı olarak kullanılacak hem de çamaşır makinesi sessizce çalışarak herhangi bir rahatsızlık yaratmayacaktır. Bu noktada çamaşır odası yapılacak odanın boyutunun bir önemi yoktur. Argem Home sayesinde her türlü çamaşır odası kolaylıkla yapılabilmektedir. Bu noktada odanın ölçüleri baz alınmakta ve ona uygun dolap sistemleri ile özel tasarımlar yapılmaktadır. Böylece en ufak ve kullanışsız oda bile başarılı bir çamaşır odasına dönüşecektir.
 
Çamaşır odası ne amaçla yapılır?
 
Çamaşır odası fikri çok da yeni değildir. Fakat evlerde yeni yeni yaygınlaşmaya başlamıştır. Evinde gereksiz bir odası ola herkes çamaşır odası yapımına yönelmektedir. Bu odaların yapım amacı yalnızca çamaşır makinesini koymak ve çalıştırmak değildir. Odaya çamaşırla ilgili her türlü ürün konabilmekte bunun yanı sıra yer alan boş dolaplar depolama alanı olarak kullanılabilmektedir. Bu yönü ile oldukça avantajlı olan fikirlerden bir tanesidir. Çamaşır odasında yer müsaitse bulaşık makinesi gibi makinelerde konabilmektedir. Böylece ev içerisinde var olan alan darlığı problemi ortadan kalkacaktır.
 
Çamaşır odası nasıl olmalıdır?
 
İdeal bir çamaşır odasının sahip olması gereken özellikler bulunmaktadır. Bunlardan ilki kullanışlı depolama alanlarıdır. Kaliteli ve bol dolaplı bir çamaşır odası yaptırmak o dolapların kilerlik olarak da kullanılmasını sağlayacaktır. Bu sayede depolama için bir sürü dolap elde edilmiş olacaktır. Bu noktada Argem Home ile iletişime geçilmesi en sistematik çamaşır odası tasarımlarının yapılmasını sağlayacaktır. İdeal bir çamaşır odasının sahip olması gereken bir diğer özellikse iç açıcı bir dekordur. Ev içerisinde yer alacak bu oda en az salon kadar önemsenmeli ve hoş bir dekorasyon yapılmalıdır. Bu sayede kullanımı çok daha keyifli olacaktır.