Giyinme Odası

Fotoğraf Galerisi

Ekonomik ve kültürel yapı, giyime verilen önemi arttırmıştır. Her sezon alınan giysiler yığılarak, dolaplara sığmamaya başlamıştır. Bu sorundan kurtulabilmeniz açısından sizlere özel giyinme odası ve portmanto tasarımları sunan Argem Home'un firma olarak en önemli özelliği, hazır ve marka ürünler yerine; kendine özel üretimlerini satışa sunmasıdır. Tasarımı beğenen müşteriler için alınacak olan ürün uygulaması ve montajı yapılmaktadır.
 
Az kıyafete sahip olmak, bazı durumlarda insana kendini eksik hissettirebilmektedir. Bu eksiklik duygusundan arınmak için kıyafetleri yığmak ya da elemek yerine; özel giyinme odası yaptırılmasında fayda vardır. Böylece kıyafetleriniz yığılmaz. İstediğiniz zaman aramış olduğunuz kıyafeti kolayca bulup, kırışmadan giyebilirsiniz. Üst üste yığılan kıyafetler daha çabuk kırıştığından, portmantolar bu anlamda bir kurtarıcı gibidir. Dışarıdan gelindiğinde kıyafetler direkt olarak portmantoya koyulabilir. Daha sonra ise kalıcı yerine, yani giyinme odasına kaldırılabilir. Giyinme odasında yer alacak dolaplarınızı ve portmantolarınızı argem home özel tasarım ürünlerinin arasından tercih edebilirsiniz. Böyle istediğiniz gibi bir dolap veya portmantoyu sipariş edebilirsiniz. Sipariş ettikten sonra, sıra uygulama ve montaj kısmına gelecektir. Uygulaması ve montajı biten ürünler, evinizde ayrı bir şıklık yaratarak, pratik kullanımıyla yüzünüzü güldürecektir.
 
Açık Giyinme Odası
 
Yatak odasıyla bağlantılı olan giyinme odalarına açık giyinme odası adı verilmektedir. Bu odalarda yer alacak giysi dolaplarınızı Argem Home'un muhteşem tasarımlarından seçebilirsiniz. Açık giyinme odasının en büyük avantajı, eşyalarınızı dolabınıza yerleştirirken sizlere geniş alan sunmasıdır. Giysi odasıyla yatak odasını ayırmak için paravan kullanabilirsiniz. Açık giyinme odanızda yer alacak dolaplar özel tasarım olursa, çok daha şık duracaktır.
 
Son Moda Tasarım Portmantolar
 
Palto, manto ve şapka gibi giysilerin asılmış olduğu özel dolaplar, evlerdeki portmantodur. Genellikle aynalı olarak tasarlanan portmantolar, değişik şekillerde tasarlanabilmektedir. Argem Home'un portmantolara yönelik çok özel tasarımları bulunmaktadır. Müşterilerine özel olarak tasarladığı ürünleri, istenilen ebatlarda üretebilme ve başarılı bir şekilde uygulamasını, montajını yapabilme özelliğine sahip firmadan alacağınız portmanto ve dolaplar oldukça özeldir. Marka ürünler olarak değil; özel tasarım ürünler olarak satışa sunulmaktadır. Sizler de son moda özel tasarım portmanto ya da dolap modelleri için bu firmayı tercih edebilirsiniz.