Pvc Kapı ve Pencere Sistemleri

Fotoğraf Galerisi

Dünyada en çok üretilen sentetik plastik ürünlerden birisi olan PVC, dayanıklı bir malzemedir ve birçok farklı alanda kullanılmaktadır. Uluslararası standartlarda PVC ürünleri ile hizmet veren Argem Home, binalarınızda ve evlerinizdeki ihtiyaçları tam olarak karşılamakta ve sizlere hizmet vermektedir. İthal pencere sistemlerini evlerinize getiren, ısı ve ses yalıtımını tam olarak sağlayan PVC ürünlerimiz ile sizde mekânlarınızda ihtiyacınız olan her şeye kavuşacaksınız.
 
Uygun fiyatları kaliteli ürünler ile bir araya getiren firmamızın detaylı ürünleri ve hizmetleri şöyledir:
 
Renkli pencere sistemleri:

Firmamız mekânlarınızın renklerine özel olarak PVC kapı ve pencere sistemleri yaparak, mekânlarda bir bütünlük elde etmenizi sağlamaktadır. Dekorasyonda ve binada kullanılan tüm renkler ile uyumlu yapılabilen pencere sistemlerimiz ile kullanışlı olduğu kadar şık bir görünüm de katan ürünlerimizle mekânlarınız da tarzınızı istediğiniz gibi yansıtabilirsiniz.
 
Firmamız ayrıca evlerinize ve bahçelerinize özel ısı ve ses yalıtımı tam olarak sağlanmış kış bahçesi üretimi yapmakta ve kısa sürede montajını gerçekleştirerek kullanımınıza sunmaktadır.
 
Sürme pencere sistemleri:

Sürme cam sistemleri kullanımı daha kolay olan ve cam açıldığında yer kaplamayan özelliği sayesinde her geçen gün daha fazla tercih edilen bir üründür. Firmamız kaliteli sürme sistemleri ile ısı ve ses yalıtımını en iyi şekilde sağlayarak kullanımınıza sunmaktadır. Şıklığın yanı sıra güvenliği de ön planda tutan işletmemiz ile hayal ettiğiniz evlere sahip olabilirsiniz. Yarı otomatik Volkswagen pencere ve kapı sistemlerimiz ile de ihtiyacınız olan konfora ve rahatlığa sahip olacak ve sürgülü sistemlerin keyfini çıkaracaksınız.
 
Isı ve ses yalıtımını ihtiyaçlarınıza göre karşılayan pencere sistemleri:

Isı ve ses yalıtımında ihtiyaçlarınız doğrultusunda kullandığımız PVC sistemler şunlardır:
 
Sinerji camlı pencere:

Klasik PVC ürünlere göre ısının daha uzun süre korunması ve güneş ışığından en fazla şekilde yararlanmanızı sağlayan sinerji camlı pencereler, aynı zamanda şık görüntüleri ile de dekorasyonunuzu tamamlayıcı özelliğe sahiptir.
 
Konfor camlı pencere:

Güneş ışığının girişini azaltmak için üzerinde kaplaması olan konfor camlı pencere sistemleri ile sıcak yaz aylarında evlerinizin daha serin olmasını sağlayabilir ve enerjiden tasarruf edebilirsiniz.