Panjur

Fotoğraf Galerisi

Panjur imalatında söz sahibi olan firmamız, uzun ömürlü ve yıllarca kullanım özelliklerine sahip panjur imalatını gerçekleştirmektedir. Panjur, şerit şeklindeki parçaların, yatay bir şekilde, monte edilmesiyle üretilen, pencere örtme sistemleridir. Üst tamburda, birbirine monte edilmiş bu parçalar, rulo halinde toplanmaktadır. İpli ve otomatik çeşitleriyle, panjur modelleri, özel olarak üretilmektedir. Özel kuyulu modelleriyle, şık ve zarif pencere dekoru sağlayan ürünümüz, ısı ve su yalıtım özellikleriyle üretilmektedir.
 
Estetik ve Zarif Panjur Çeşitleri
 
Görsel olarak mükemmel olan panjur ürünlerimiz, dış darbelere karşı dayanıklı olacak şekilde üretilmiştir. Bu özelliği ile hırsızlık olaylarına karşı, güvenli yapısıyla, en çok tercih edilen ürünler içerisindedir. Renk ve tasarım çeşitliliğine sahip olan kuyu detaylı panjur ürünleri, garantili üretim özelliklerine sahiptir. Eksper hizmetiyle başlayan ve profesyonel montaj işlemleriyle devam eden panjur hizmetimiz, dekor çalışmalarında tercih edilen bir üründür. Panjur piyasasının kaliteli ürünlerini piyasaya sunan argem home, yeni model çalışmalarıyla, panjur piyasasına yeni modeller sunmaktadır. Storboks, alüminyum ve ahşap panjur çeşitleri, piyasada tercih edilen çeşitlerdir. Arge Home, panjur konusunda gerçekleştirilen en kapsamlı üretim işlemlerini gerçekleştirmektedir. Otomatik ve otomatik olmayan birçok panjur modelleriyle, etkili hizmet sunmaktayız.
 
Güvenli ve Estetik
 
Ev veya apartman dekorasyonuna en uygun modeli tercih ettikten sonra, firma elemanlarımız, eksper hizmeti için, pencerenizin ölçüleri almaktadır. Tambur çeşitleri ve buna bağlı olarak panjur çeşitleri, tercihinize göre değerlendirilmektedir. Etkili montaj ekibi ile kısa zamanda montaj işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Garantili montaj özellikleriyle, uzun yıllar rahat bir kullanım sunmaktayız. İçeriye toz almayan panjur modelleri, aynı zamanda su yalıtımı özelliklerine de sahiptir. Darbelere karşı yüksek mukavemetiyle, dışarıdan gelecek sert cisimlere karşı dayanıklı olarak üretilmektedir.
 
Panjur imalatının başarılı bir şekilde gerçekleşmesini sağlayan firmamız, renk ve desen tercihi konusunda, geniş bir çeşitliliğe sahiptir. İşçilik ve malzeme kategorisinde, standartların üzerinde bir kalite ile hizmet vermekteyiz. Uzun yıllar güvenle kullanabileceğiniz panjurlarımız, benzer ürünlere nazaran, çok daha kaliteli özelliklerde üretilmiştir. Hayallerinizdeki iç dekorasyon ve dış dekorasyon çalışmalarında, panjur ürünlerimiz, oldukça etkili özelliklere sahiptir. Renk ve tasarım özellikleriyle, etkileyici dekor çalışmalarınıza katkıda bulunmaktayız.

Diğer Panjur Çeşitleri İçin Lütfen Tıklayınız...