Uzaktan Kumandalı Panjur (Elektrikli)

Zahmetsiz bir şekilde açılıp kapanma özelliği bulunan uzaktan kumandalı panjur (elektrikli) kullanımı kolay pencere örtülerindendir. Yapılarda güvenlik ve yalıtım malzemesi olarak kullanılan panjur sistemleri içerisinde uzaktan kumandalı olan panjurlar ayrı bir yere sahiptir.
 
Dekoratif ve şık bir görünüme sahip olan uzaktan kumandalı panjur, değişik malzemeler kullanılarak argem home güvencesiyle çok sayıda renk ve tasarımlarda kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Uzun yıllardır sektördeki gelişmeleri takip eden Argem Home, uzaktan kumandalı panjur sistemlerini uygun fiyatlarda satışa sunmaktadır. Ekonomik açıdan her bütçeye hitap edebilen ürünler, müşterilerin büyük ölçüde beğenisini kazanmıştır.
 
Uzaktan Kumandalı Panjur Avantajları
 
Uzaktan kumandalı panjurların en önemli avantajı, kumanda sistemiyle açılıp kapanabilmeleridir. Kullanıcılarına büyük bir rahatlık yaşatan bu panjur sistemleri, kaliteli malzemelerden yapılarak dekoratif açıdan da oldukça şık bir görümüne sahiptir.
 
Hayatı kolaylaştıran uzaktan kumanda sistemleri, herhangi bir müdahale gerektirmeden çalışabilmektedir. Bu sistemlerde zaman ayarlaması özellikleri de yer almaktadır. Böylece zaman ayarı yaparak, panjurlarınızı zahmetsiz bir şekilde açıp kapayabilme avantajınız olmaktadır.
 
Otomatik Panjur Özellikleri
 
Otomatik sistemlerle çalışan uzaktan kumandalı panjurlar, sahip oldukları motor sistemleriyle panjurların çok daha rahat bir şekilde kullanımını sağlar. Konforlu yaşam ve şık dekorasyon amaçlı olarak üretilen bu sistemlerdeki motorlar, pencere yüksekliği esas alınarak alüminyum kutulara sarılabilmekte ya da mimari yapıya gizlenebilmektedir. Uzaktan kumanda ile otomatik olarak çalıştırabileceğiniz panjurlarınızı, uzun bir zaman kullanabilirsiniz. Kullanım ömürleri oldukça uzun olan otomatik panjurlar, motor sistemiyle daha konforlu olarak kullanılabilir.
 
Genel olarak her türlü binaya uygulanabilmekte olan uzaktan kumandalı elektrikli panjur, sağlamış olduğu büyük enerji tasarrufu ile yeni nesil binaların da gözdesi olmuştur. Kullanım rahatlığı açısından tercih edilen otomatik panjur sistemleri, sahip olduğu uzaktan kumandasıyla insanlara yerinden kalkmadan panjur açıp kapama imkânını sunmaktadır. Kullanıcılarına büyük ölçüde kolaylık ve rahatlık sağlayan bu sistemler, çeşitli renk ve tasarımlarda üretilebilmektedir. Ev dekorasyonunuza uyum sağlayacak modeli, uzaktan kumandalı panjur sistemleri arasından dilediğiniz gibi seçebilirsiniz. Böylece ev dekorasyonunuza ayrı bir şıklık katabilirsiniz. Uzaktan kumandalı panjur ürünlerini ihtiyacınıza uygun olarak, istediğiniz modelde tercih edebilirsiniz.