Dıştan Takma Panjur

Dıştan takma panjur, evinizin, ofisinizin vb. mevcut durumdaki kapı ve pencerelerine kolaylıkla monte edilebilen bir panjur sistemi olarak üretilmiştir. Panjur kutuları, dıştan takma panjur sistemini almak isteyen kişilerin isteğine bağlı olarak kare ve oval olarak iki çeşide sahiptir.
 
Dıştan Takma Panjur Sistemi Türleri
 
Evinize ya da ofisinize daha profesyonel bir hava katmak, aşırı güneş ışığının engellemek, geceleri ışıkları yanan evinizin ya da ofisinizin dışarıdan gözlenmesinin önüne geçmek gibi çeşitli amaçlar için kullanmayı tercih edebileceğiniz en iyi çözümler arasında dıştan takma panjur sistemleri gelmektedir.
 
Argem Home kalitesi ile alabileceğiniz dıştan takma panjur sistemlerinin uzaktan kumandalı, manuel, motorlu ve grup kontrol sistemli kullanım imkânı sunan seçenekleri bulunmaktadır. Rakip tanımayan estetik görünüme sahip olan dıştan takma panjur sistemleri, zevkinize ve ihtiyacınıza uygun niteliklere sahip olarak satışa sunulmaktadır.
 
Dıştan Takma Panjur Sisteminin Özellikleri
 
Mevcut durumdaki pencere ve kapılara sonradan rahatlıkla takılabilir özellikte bir panjur sistemidir. İsteğe bağlı olarak kare ve oval olmak üzere iki çeşit panjur kutu seçeneği bulunmaktadır.
 
Akıllı ev otomasyonlarına son derece uyumlu bir yapıya sahip olan dıştan takma panjur sistemleri, uzaktan kumandalı, butonlu, manuel ve gurup kontrol sistemli olarak kullanılabilir özelliklere sahip seçenekler içermektedir.
 
Panjur kutu boyutları 1500 milimetre, 165 milimetre, 180 milimetre, 205 milimetre ve 250 milimetre boyutlardadır. Bu panjur seçeneklerini dilediğiniz RAL rengine boyatabilme imkânına sahipsiniz.
 
Evinizin, ofisinizin ve dükkânınızın güvenliğinin sağlanması içinde kolaylıkla kullanabileceğiniz üstün kalitede ürünler olarak satışı gerçekleştirilen dıştan takma panjur sistemlerine Argem Home kalite ve güvencesiyle sahip olma avantajından mutlaka faydalanmanızda yarar olacaktır.
 
Panjur sistemlerinde kaliteyi, şıklığı, estetiği ve dayanıklılığı arayanlar için en iyi tercih olarak Argem Home dıştan takma panjur sistemleri öne çıkmaktadır. Şıklık ve kalite vazgeçilmeziniz ise doğru tercih sizin elinizde.
 
Panjur sistemleri sayesinde eviniz, ofisiniz, dükkânınız her zaman daha estetik bir görünüme kavuşurken, güvenlikten ve konfordan asla taviz vermiş olmazsınız. Siz her şeyin en iyisini hak ediyorsunuz. Kalite ve şıklığı bir arada bulacağınız marka Argem Home, hep siz değerli müşterilerine en iyi ürünler sunmak için çalışır.